Beniliukso regionas rudenį pradėjo antruoju sezono susitikimu Briuselyje – LT Big Brother

Beniliukso regionas rudenį pradėjo antruoju sezono susitikimu Briuselyje

2016-10-10

Rugsėjo 28 d. Briuselyje įvyko antrasis “LT Big Brother” 8-ojo sezono Beniliukso regiono susitikimas. Šįkart susitikimo vietai buvo pasirinkta populiari ir jauki vyninė Europos institucijų kvartale, kuri puikiai atitiko neformalių diskusijų atmosferą.

Renginys subūrė šio ir praėjusių sezonų dalyvius ir jų draugus iš Belgijos, Liuksemburgo ir Nyderlandų, besidominčius projektu bei palaikančius savanoriškos mentorystės idėją.

Didieji broliai bei sesės dalinosi savo patirtimi ir džiaugėsi, kad jų Mažieji broliai ir sesės yra aktyvūs ir net gyvendami toliau nuo Beneliukso valstybių, stengiasi atvykti susitikti gyvai (pavyzdžiui Justinos ir Miglės sėkmės istorija). Dalyviai sutiko, kad mentorystė yra naudinga abiem pusėms: kol Mažieji semiasi patirties ir karjeros patarimų, Didžiuosius jie įkvepia savo energija ir entuziazmu.

Vakaro metu diskutuota apie daugybę aktualių temų: nuo politikos, Seimo rinkimų (pavyzdžiui rugsėjo mėnesį Briuselyje vykusių debatų) ir lietuvių bendruomenės veiklos, iki patirties ir patarimų apie gyvenimą ir darbą skirtingose Beniliukso šalyse.

Renginiui einant į pabaigą diskusijos tik aktyvėjo, tačiau ribotas laikas ir artėjantis vidurnaktis privertė jas atidėti kitam susitikimui, kuris tikėkimės sukvies dar daugiau projekto dalyvių bei kitų tautiečių norinčių pabendrauti ir pasidalinti savo patirtimi.

Beniliukso regiono komanda dėkoja visiems dalyvavusiems ir nekantrauja pasimatyti sekančiuose renginiuose.