Sėkmės istorija: Justinos Treigytės (SS) įspūdžiai iš vizito Briuselyje – LT Big Brother

Sėkmės istorija: Justinos Treigytės (SS) įspūdžiai iš vizito Briuselyje

2016-09-20

Iš kairės: Kristina Belikova (Small Sister LT Big Brother 2015 m. Beniliukso regionas), Justina Treigytė (Small Sister LT Big Brother 2016 m. Beniliukso regionas), Gerda Morkevičiūtė (Small Sister LT Big Brother 2015 m. Jungtinės Karalystės regionas), Miglė Niauraitė (LT Big Brother Beniliukso regiono koordinatorė ir Beniliukso regiono mentorė), Karolina Kondratjevaitė (Small Sister LT Big Brother 2016 m. Beniliukso regionas)

Prieš prasidedant baigiamiesiems studijų metams Kembridžo Universitete, drauge su Didžiąja Seserimi Migle Niauraite iš LT Big Brother projekto Beniliukso regiono suplanavome mano viešnagę Europos Sąjungos sostinėje – Briuselyje. Viešnagės tikslas buvo tiek susipažinti su skirtingais darbo pobūdžiais egzistuojančiais Europos Sąjungos institucijose, tiek su pačiu Briuselio miestu“, – pasakojimais dalijosi LT Big Brother projekto dalyvė, Justina Treigytė, šiuo metu studijuojanti trečiame seniausiame veikiančiame universitete pasaulyje – Kembridže.

„Miglės – mano Didžiosios Sesės dėka, turėjau vertingą galimybę susipažinti su lietuviais profesionalais dirbančiais įvairiuose Europos Komisijos Direktoratuose, Europos Taryboje bei Europos Parlamente, kurie mane šiltai priėmė savo darbo aplinkoje ir pasidalino įžvalgomis apie darbo ypatumus ES sostinėje. Savo ruožtu, Miglė, dirbanti privačiame sektoriuje, tarptautinės konsultacinės kompanijos „Interel“, kuri specializuojasi strateginių komunikacijų, Europos ir tarptautinių viešųjų reikalų ir asociacijų valdymo srityse, ES vyriausiąja teisininke – konsultante, dalijosi pasakojimais apie darbo ypatumus privačiame sektoriuje, ir,  klausydamasi mano siekių profesinėje srityje pabaigus studijas, negailėjo padrąsinančių patarimų kaip tų tikslų siekti toliau.“

Justina pridūrė, jog tiems mentorystės projekto dalyviams kurių asmeninė situacija leidžia, – „Nedvejodama siūlyčiau aplankyti savo mentorių gyvenantį skirtingoje šalyje. Ne vien yra naudinga perkelti bendravimą su Didžiąja Seserimi ar Broliu į realybę, bet apsilankymas Briuselyje taip pat man padėjo iš dalies susidėlioti mintis apie ateitį po universiteto baigimo, tiksliau apsibrėžti sritis, kurios mane domina, ir gebėjimus bei žinias kuriuos turėčiau patobulinti, siekiant įgyvendinti savo tikslus“.

Esu nuoširdžiai dėkinga visiems Briuselyje sutiktiems lietuviams už užimtose darbotvarkėse atrastą laiką, atvirus pašnekesius, bei pasidalintą patirtį ir išmintį. Viliuosi, kad iki tolimesnių susitikimų!

Miglė Niauraitė ir Justina Treigytė
Miglė Niauraitė ir Justina Treigytė