Sėkmės istorija: mažoji sesė Brigita Šalkutė dalinasi savo istorija – LT Big Brother

Sėkmės istorija: mažoji sesė Brigita Šalkutė dalinasi savo istorija

2016-10-20

LT Big Brother, ko gero, yra tas projektas, kurio teikiama nauda ir gauti rezultatai šviesmečiais pranoksta bet kokius išankstinius lūkesčius, todėl labai džiaugiuosi, turėdama galimybę dalyvauti šiame projekte ir dalintis savo profesiniais siekiais bei jaunatviškomis ambicijomis su savo Didžiąja Seserimi Ieva Sinkevičiūte. 

Rugsėjo mėnesio pabaigoje, rudeniniams darbams tik įsibėgėjus, drauge su mentore Ieva nusprendėme susitikti Briuselyje ir pabendrauti „gyvai“. Šis susitikimas tapo puikia galimybe ne tik išsamiau aptarti jau susirašinėjimo elektroniniais laiškais metu paliestas temas, tačiau taip pat padiskutuoti apie šių dienų Lietuvos politines aktualijas bei artėjančius rinkimus į Seimą. Neatsitiktinai mūsų pirmasis susitikimas vyko šalia Europos Parlamento, kuriame mano Didžioji Sesuo Ieva Sinkevičiūtė dirba europarlamentaro Petro Auštrevičiaus kabinete. Man, ką tik baigusiai Europos Sąjungos ir Rusijos santykių magistro studijas Tartu universitete, buvo itin įdomu išgirsti daugiau apie darbo Europos Sąjungos institucijose užkulisius, kurie dažnai pasilieka už universitetinio vadovėlio ribų. Taip pat pokalbio metu mentorė Ieva maloniai dalijosi mintimis apie aktyvią Belgijos lietuvių bendruomenės veiklą.

Aš, savo ruožtu, esu labai dėkinga savo Didžiajai Seserei Ievai už užkrečiantį pozityvumą ir entuziastingą palaikymą. Svarbiausia, jos nuoširdžiai pasidalinta asmeninė patirtis profesinio kelio paieškose padėjo man geriau įsisąmoninti tai, kad visa ko pradžia ne visuomet yra lengva, o iššūkiai jauną žmogų tik užgrūdina. Tad raginu Lietuvos jaunimą neapleisti savo geltonų plytų kelio į profesines svajones ir šį kelią grįsti nuosekliai ir kūrybiškai. Taip pat nedvejodama kviečiu LT Big Brother dalyvius neišmesti savo laimingo loterijos bilieto dalyvaujant šiame projekte ir pakviesti savo mentorius gyvam pokalbiui.