Sėkmės istorija: Justė Drobelytė

2017-02-20

LT Big Brother turbūt geriausias projektas jaunam veržliam studentui ar jau darbo patirties šiek tiek atsikandusiam žmogui, nes jis sujungia tave į tinklą su tais, kurie kaip rykliai plaukioja tavo pasirinktoje srityje.

Buvau sužavėta, kai pirmą kartą išgirdau apie šį projektą, nes dažnai gali tik pasvajoti, kad turėsi 1:1 pokalbį su tuo, kurį pasiekti tau reiktų 5-10 Linkedin pažinties sąsajų. Tačiau mane LT Big Brother projektas pagavo pačiu laiku: kaip tik studijos artėjo į pabaigą ir prasidėjo apmąstymo kelias, į kurią įmonę norėsiu investuoti savo tolimesnį laiką. Išpūstomis akimis skaičiau mentorių aprašymus. Pagaliau pasirinkusi tris, išsiunciau jiems savo motyvacinį laišką, kodėl turėtų mane pasirinkti ir kodėl matau juos kaip savo mentorius. Wolia! Pakliuvau tarp laimingųjų.

Čia ir prasidėjo partnerystė su naujuoju mano mentoriumi, karjeros gidu ir vadovu Vytautu Balsiu, tuo metu dirbusiu „Mckinsey & Company“ – tarptautinėje vadybos konsultavimo įmonėje Londone. Ir koks sutapimas, jo brolis Jonas dirbo PWC Amerikoje (p.s. tapęs mano antruoju broliu) – įmonėje, kurią kartu su Vytautu pasirinkome kaip tinkamiausią kandidatę mano pirmajai pozicijai. Vėliau sekė Skandinavų bankas su Danišku projektu (SEB), kol galiausiai atsisveikinau su Lietuva ir iškeliavau į Barseloną pas finansus ir IT.

Man Vytautas buvo „match in heaven“, nes išmokė mane kritiškai žvelgti į pozicijas, iškristalizuoti CV paliekant tik „esminius“ dalykus, suvokti bendrus organizacinius principus ir tolimesnius žingsnius karjeros siekime, už ką jam esu labai dėkinga. O kas labiausiai patiko, kad gauni brolį visam gyvenimui. Nežinau, ar visiems taip pasiseka su tinkamais broliais/seserimis, bet LT Big Brother komanda atlieka puikų darbą atrinkdami kandidatus ir pasirinkdami geriausius. Tad palinkėsiu  jiems sėkmės ir nepamirškite, kad niekada nevėlu sudalyvauti!

Justė Drobelytė