Naujo Sezono Pradžia Netrukus – LT Big Brother

Naujo Sezono Pradžia Netrukus

2023-04-17

Nepaisant metų pertraukos, LT Big Brother mentorystės programa išlieka populiari tiek tarp mentorių, tiek tarp mentee. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad sulaukėme didelio susidomėjimo ir rekordinio skaičiaus aplikacijų. Registracija jau baigėsi.

Šiuo metu mentoriai renkasi savo būsimus ugdytinius, su kuriais bendraus ir dalinsis savo žiniomis ateinančius aštuonis mėnesius. Ugdytiniai savo anketose galėjo pasirinkti iki trijų norimų mentorių. Tuo tarpu, mentoriai pasirinks vieną arba du mentee. Tie mentee, kurie nebuvo pasirinkti, jau šią savaitę bus informuoti ir galės dar kartą aplikuoti pas kitus mentorius, kurie turės laisvų vietų. Balandžio mėnesio gale paskelbsime galutinius rezultatus.

Be bendravimo su mentoriumi, mentee turės galimybę lankytis įvairiuose LT Big Brother ir Global Lithuanian Leaders renginiuose, taip pat tobulinti savo žinias su oficialiu projekto partneriu Skillademia.

Sezono pradžią pažymėsime pirmuoju sezono atidarymo renginiu Vilniuje gegužės 10 dieną. Gyvenantiems užsienyje bus galimybė prisijungti į renginį online. Kviečiame pasižymėti datą kalendoriuje ir sudalyvauti. Tai puiki galimybė mentoriams pirmą kartą susitikti su savo mentee gyvai. Taip pat susipažinti su daugybe įdomių žmonių. Daugiau informacijos netrukus pateiksime socialinėje medijoje ir naujienlaiškiuose.

Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų, nedvejodami rašykite mums laišką info@ltbigbrother.com arba žinutę socialinėje medijoje.