Mažoji sesė Ugnė Kerševičiūtė: jaučiuosi LT Big Brother bendruomenės dalimi

2019-04-04

LT Big Brother projekte neretai sutinkame žmonių, užsiimančių aktyvia užklasine veikla. Puikus to pavyzdys – trečiojo kurso Industrinių Technologijų Vadybos programos studentė ISM Universitete Ugnė Kerševičiūtė. Ugnė šiuo metu mokosi mainų programoje Singapūre, o prieš išvykstant buvo aktyvi AIESEC organizacijos narė. Ji spėjo prisidėti ir prie LT Big Brother komandos veiklos. Singapūre Ugnė ne tik įgauna naujos tarptautinės patirties, ji nepraleidžia progos susitikti ir su Singapūre gyvenančiais LT Big Brother mentoriais. Dalyvauti projekte ją patraukė galimybė susipažinti su Juliumi Sukarevičiumi, dirbančiu J. P. Morgan kompanijoje Londone. Kalbiname Ugnę apie jųdviejų bendradarbiavimą.

Kodėl nusprendei dalyvauti LT Big Brother projekte? 

Apie LT Big Brother programą sužinojau per savo universiteto karjeros tinklapį. Kaip tik tuo metu, kai labiausiai reikėjo patarimo dėl savo studijų krypties. Buvau patenkinta, kad kartu su stipriu vadybos pagrindu įgaunu ir technologinių bei procesų valdymo žinių, tačiau jaučiau, kad sudominę finansų kursai mane traukia labiau. Tuo pačiu jaučiau, kad reikia kritiško požiūrio galinčio pakreipti teisinga linkme. Tuo metu labai norėjau sutikti patyrusi žmogų, galintį mane supažindinti su visomis finansų industrijoje esančiomis galimybėmis iš savo asmeninės patirties. Todėl kaip tik dėl šių priežasčių nusprendžiau imtis iniciatyvos ir  dalyvauti projekte bei gauti patarimų ir naudingų žinių iš žmogaus esančio finansų industrijoje. Labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad mano mentoriumi tapo Julius Sukarevičius, nes jis, panašiai kaip ir aš, susidomėjo finansų sritimi besimokydamas universitete, o šiuo metu dirba viename iš didžiausių investicinių bankų pasaulyje. Tuo pačiu esu laiminga dėl LT Big Brother komandos, kuri, tam tikrais aspektais, man leidžia prisidėti prie viso projekto vystymo ir kartu prisidedame prie programos veiklų.

LT Big Brother mažoji sesė Ugnė Kerševičiūtė kartu su mentoriumi Mindaugu Kaziuliu

Ar gali trumpai papasakoti apie bendravimą su Juliumi?

Mes su Juliumi plėtėme mano finansinį akiratį. Kiekvieną kartą susitikus ar susiskambinus būdavau pasiruošusi nemažai klausimų tam tikromis finansinėmis temomis. Klausdavau visko, kas domino, kad ir kaip kartais paprastai tai skambėdavo. Gavau didelį privalumą ir galimybę iš arčiau susipažinti su investicijų valdymo procesais bei pačiu investicijų portfelių valdymu tiesiai iš savo srities profesionalo lūpų. Kartu dažnai diskutavom apie įvairias pasaulio naujienas, paveikiančias finansines rinkas ar politinius sprendimus. Tuo pačiu, Julius pagelbėjo man tinkamai pakoreguoti mano gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką teikiant paraiškas praktikai atlikti. 

O šalia visos pagalbos karjeros klausimais turime ir savo tradiciją: kiekvieną kartą susitikus Vilniuje, prieš pokalbius einame treniruoti vienas kitą teniso aikštelėje!

LT Big Brother mažoji sesė Ugnė Kerševičiūtė

Ko kiti mažieji ir didieji broliai ir sesės galėtų iš išmokti iš jūsų istorijos?

Manau pagrindinė sėkmingo bendradarbiavimo priežastis buvo Juliaus noras mane supažindinti su kuo daugiau naujų dalykų ir mano iniciatyva pasiimti dar daugiau. Svarbiausia yra nepamiršti, jog menotorius programoje dalyvauja savanoriškai, su tikslu padėti išvengti tam tikrų klaidų ir pasirinkti patį geriausią kelią. Tam, kad abi pusės pasiektų savo tikslus, mažieji broliai ir sesės turėtų rodyti savo vidinį norą, o didieji suteikti kuo daugiau iššūkių pastariesiems. Pačios geriausios pamokos ir patirtys ateina tada, kai sugebi susidoroti su tuo, kas tau yra neįprasta ir nauja. Džiaugiuosi būdama LT Big Brother bendruomenės dalimi ir galėdama pasisemti įvairiausių idėjų ne tik iš savo mentoriaus, bet ir iš visų čia esančių žmonių!