LT Big Brother mentoriai: Laura Kildė – LT Big Brother

LT Big Brother mentoriai: Laura Kildė

2021-02-18

Įsibėgėjant 13 sezono registracijai, kviečiame susipažinti su projekte jau dalyvaujančiais mentoriais!

1. Trumpai prisistatykite: kas esate ir kuo užsiimate?

Esu Laura Kildė – antreprenerė, verslo anglų kalbos koučerė, kalbų mokyklų įkūrėja, knygų autorė, sukaupusi tarptautinę patirtį studijuojant, atliekant dėstymo stažuotes ar kuriant verslą tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Ispanija, JAV, Prancūzija, Ruanda, Rytų Afrika.

2. Kas jus atvedė į LT Big Brother projektą?

 Aktyvumas bei labai didelis noras plėsti pažinčių ratą bei dalintis sukauptomis žiniomis bei patirtimi.

3. Šiemet pirmą kartą buvote LT Big Brother mentorė, bet ketinate dalyvauti ir ateinančiame sezone. Ką jums, mentorei, suteikia šis projektas?

Galimybes mokyti ir mokytis, sutikti žinių bei pažinčių trokštančius ir asmeninių aukštumų siekiančius žmones. Ne veltui V. Čerčilis yra pasakęs, jog ,,Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame.” Todėl ir toliau noriu dalintis savo žiniomis su dar daugiau žmonių, kurie, tikiu – įkvėps ir mane, nes mentorystė nėra tik vienpusis procesas. Jo metu tobulėja abi pusės. 

 4. Kaip manote, kas nulėmė jūsų ir mentee Aurelijos bendravimo sėkmę? Galbūt turite praktinių patarimų būsimiems projekto dalyviams ir mentoriams kaip gauti daugiausiai naudos iš šio projekto?

Nepaisant to, kad su Aurelija esame absoliučiai iš skirting sričių, aš – iš verslo bei mokymų, o Aurelija – iš architektūros, tai manau, kad mūsų bendravimo sėkmę nulėmė lūkesčių išsigryninimas, tikslų išsikėlimas bei labai didelis noras mokytis ir pasisemti idėjų viena iš kitos. Jau pirmojo susitikimo metu su Aurelija juodu ant balto užrašėme mentee’s norus, mentorės lūkesčius, aktualias tematikas. Aptarėme, kas kiek laiko susitiksime ir to plano laikėmės, tad čia pabrėščiau, kad abipusė disciplina užėmė svarbią vietą.

Žinoma, prie sėkmingo komunikavimo prisidėjo ir tai, kad reflektavome apie absoliučiai įvairias tematikas, ir kartais mūsų susitikimai priminė psichoterapijos seansus, po kurių abi jautėmės išsikalbėjusios, išsigrynusios dvejones, pasisėmusios naujos energijos ir įkvėpimo. Smagu, kad projektui pasibaigus mes ir toliau palaikome ryšį. Viliamės, kad pavasarį ar vasarą jau galėsime susitikti gyvai, o šio susitikimo tema bus menas, tad eisime į MO muziejų gėrėtis tuo metu vyksiančia paroda. 

 5. Kas labiausiai įsiminė projekto metu?

Be abejo, bendravimas su savo mentee, tačiau ir LT Big Brother organizuojami informatyvūs, šiai dienai aktualūs seminarai, mokymai, skirti tiek mentees, tiek mentoriams. Labai daug naujų ir vertingų žinių pasisėmiau iš dirbtuvių apie įtaigią ir efektyvią komunikaciją, kurias vedė Viktorija Gečytė. Taip pat šio sezono metu buvo labai įdomu skaityti paruoštą straipsnį ,,Ką skaito LT Big Brother mentoriai 2020: rekomenduojamų knygų sąrašas“.