Lietuviškos muzikos atgarsiai Stokholme – LT Big Brother

Lietuviškos muzikos atgarsiai Stokholme

2016-09-26

Rugsėjo 17 d. Stokholme šurmuliavo Lietuviškos muzikos diena. Pačiame miesto centre, Norrmalmstorg aikštėje, vyko Lietuvių Jaunimo Bendruomenės organizuotas renginys – Lietuviškos muzikos diena. Nuo pat ankstyvo ryto aikštėje klegėjo lietuvaičiai, skambėjo lietuviškos dainos, plazdėjo aitvarai. Renginio dalyvius bei svečius linksmino tautinių šokių kolektyvas “Baltija”, iš Lietuvos atvykusi muzikinė grupė “Kūjeliai” ir daugybė kitų atlikėjų, o gerą nuotaiką kūrė ir šiltai rudenį padėjo nuspalvinti menininkai, amatininkai bei atlikėjai iš Lietuvos ir Švedijos, vyko “Aitvarų” kūrybinės dirbtuvės.

Be gausaus dalyvių būrio, renginyje svečiavosi ir LT Big Brother komanda. Su projekto dalyviais bei savanoriais atvyko pabendrauti ne tik didieji/mažieji sesės/broliai gyvenantys Švedijoje, tačiau sulaukėme ir dalyvių iš Kopenhagos, Lietuvos. Smagu buvo pasidalinti savo patirtimi bei šmaikščiomis istorijomis. Didysis brolis Marijus Sabalas pasakojo, kad savo mažąjį brolį ne tik konsultavo karjeros klausimais, bet ir merginą bandė surasti. Mažoji sesė Valdonė Kupšytė, atvykusi į šį renginį iš Kopenhagos, džiaugėsi, kad turi glaudų ryšį su savo didžiąja sese ir džiaugiasi dažnais bei jaukiais susitikimais.

Prie LT Big Brother stendo sulaukėme daug susidomėjusių projektu, tad tikimės, kad kitais metais projekto dalyvių gretos dar labiau išaugs ir turėsime dar daugiau šaunių renginių ne tik Stokholme, bet ir kitose šalyse.

LT Big Brother Scandinavia