Dalyvio Skirmanto istorija: projekte augau kaip lyderis! – LT Big Brother

Dalyvio Skirmanto istorija: projekte augau kaip lyderis!

2018-04-05

Praėjusio sezono dalyvis Skirmantas Gricius dalijasi savo įspūdžiais bei pasakoja, kas jį paskatino dalyvauti LT Big Brother projekte. Mažuoju broliu tapęs ir su mentoriumi, „Telia Lietuva“ vadovu Kęstučiu Šliužu, bendravęs Skirmantas kviečia nepraleisti šanso ir jungtis prie mentorystės programos dalyvių.

„LT Big Brother programą radau neatsitiktinai. Visada tikėjau mentoryste bei jos, mano nuomone, pagrindiniu tikslu – greitesniu ir tikslingesniu savęs auginimu. Mentoriaus ieškojau įvairiais kanalais, žinojau, kad būtent toks žmogus man gali padėti atsakyti į klausimus dėl profesinio bei asmeninio tobulėjimo. Radęs „Facebook’e“ informaciją apie projektą LT Big Brother ir išsirinkęs mentorių, nusprendžiau aplikuoti.

Neslėpsiu, kad sužinojęs, jog mano mentorius bus „Telia Lietuva“ vadovas Kęstutis Šliužas, stipriai apsidžiaugiau. Norėjau, kad būtent šis lyderis taptų mano Didžiuoju broliu. Projektų valdymas, verslo plėtra, pokyčių valdymas, lyderystė – būtent šių profesinių sričių eksperto patarimų man ypač norėjosi.

Jau per pirmą susitikimą su Kęstučiu aptarėme pagrindinius lūkesčius bei tikslus. Kiekvienas pokalbis, į kurį ateidavau su klausimais ir noru sužinoti kuo daugiau apie tai, kaip formuoti save kaip projektų vadovą, lyderį, buvo vis turiningesnis.  Kęstutis man padėdavo ne tik atsakyti į klausimus, bet ir pažvelgti į situacijas ar iššūkius iš skirtingų perspektyvų, pamatyti vadinamąjį Big Picture, skatindavo mąstyti kaip lyderį.

Buvimo Mažuoju broliu patirtis, susitikimai su mentoriumi man padėjo augti,  kartais net numatant tam tikrus įvykius ir užbėgant jiems už akių.Vienos didžiausių mentorystės vertybių – mokytis išgirsti, permąstyti ir veikti greitai bei tikslingai, eliminuojant kaip įmanoma daugiau galimų klaidų.

Gavau galimybę susipažinti ir su kitais, didžiulius projektus koordinavusiais mentoriaus komandos nariais. Man, kaip projektų valdymo fanui, tai buvo neįkainojama patirtis. Įdėmiai klausydavausi ir iš visų turėtų patirčių, gautų ekspertinių žinių, bandžiau pasiimti viską, ką galėjau.

Visiems, kurie jaučia poreikį greičiau augti, suprasti savo profesinius tikslus, išgirsti profesionalių patarimų, siūlau išdrįsti atrasti savo Didįjį brolį ar Didžiąją sesę, kurie pašviestų ten, kur tamsu. Ačiū Didžiajam broliui Kęstučiui bei visai LT Big Brother komandai už galimybę bei platformą, kurioje augama!“