Mažasis brolis Edgaras Maladauskas: noras keistis bei keisti pasaulį, kurti geresnius produktus ar paslaugas nei yra dabar sukurta - tai yra mano motyvacija – LT Big Brother

Mažasis brolis Edgaras Maladauskas: noras keistis bei keisti pasaulį, kurti geresnius produktus ar paslaugas nei yra dabar sukurta – tai yra mano motyvacija

2020-03-18

Aistra vėjui ir gyvenimui po burėmis: esu jachtų ir burlenčių sporto entuziastas, besidomintis atsinaujinančios energetikos šaltiniais bei jų panaudojimu kasdieniniame gyvenime. Esu įkvėptas buriavimo bei gamtos, mano siekis sukurti tvarų, aplinkai draugišką verslą, kuris keistų žmonių gyvenimus.

Kodėl apsisprendei dalyvauti LT Big Brother projekte?

Tai nėra pirmoji mano mentorystės programa, bet ji yra viena didžiausių mentorių bei dalyvių apimtimi Lietuvoje. Prieš tai esu dalyvavęs Rotary mentorystės programoje “Rotary akademija”. Besižvalgant mentoriaus LT Big Brother projekte mane aplankė intuicija, jog Paulius Kovas yra tas asmuo ko aš visada ir ieškojau. Jeigu atvirai Paulius Kovas jau buvo mano mentorius nuo tada kai perskaičiau jo knygą “Gyvenimas audroje”. Labai apsidžiaugiau, kai gavau atsakymą, jog Paulius taps mano mentoriumi.

Kaip bendravote su Pauliumi Kovu?

Dažniausiai susitikdavome kartą per savaitę arba rečiau. Būdavo, kad nesimatydavome ir visą mėnesį, tuomet susirašinėjome laiškais, susitikimus planavome iš anksto. Esu dėkingas Pauliui už kiekvieną mūsų susitikimą, nes nuolat išgirsdavau kažką naujo, visada įdėmiai išklausiau patarimus ir susitikimo metu stengiausi būti čia ir dabar. Mūsų bendravimas pakankamai gilus, aš iškeldavau problemas, užduodavau klausimus ir apie tai diskutuodavome. Man labai patinko, kad Paulius užduodavo man namų darbų.

Koks būtų Tavo patarimas šių metų dalyviams – kaip iš projekto išsinešti didžiausią naudą ir sukurti savo sėkmės istoriją?

Bendraujant su mentorium svarbiausia yra pasitikėjimas, atvirumas ir smalsumas. Kiekvienas mentorius turi savas taisykles, todėl verta jų laikytis. Norint pasiimti daugiausiai naudos reikėtų prieš kiekvieną susitikimą pasidaryti namų darbus, pasiruošti aktualius klausimus, kad nešvaistytumėte mentoriaus ir savo laiko tuščiais pokalbiais. Naudą galima pasiimti tik tada, kai žinai savo tikslą. Patarimas tiems, kurie tiksliai nežino savo tikslų, ar jų turi jų labai daug – išsigryninti ir atsakyti į šiuos klausimus gali padėti mentorius. Būkite drąsūs, smalsūs ir aktyvūs.