Mentorių registracija prasideda

2023-02-04

Mentorių registracija naujajam 2023 sezonui jau prasidėjo ir tęsiasi iki vasario 28 dienos!

Tapkite mentoriais, jei:

  • Turite vertingos ir išskirtinės patirties (~10+ metų) savo profesinėje srityje
  • Galite ir norite geranoriškai pasidalinti šia patirtimi
  • Galite skirti laiko bent vienam gyvam ar virtualiam susitikimui per mėnesį su savo išsirinktu mentee (small brother/sister)

Paklausite, kodėl verta tapti mentoriumi?

  • Tapsite globalaus 400+ lietuvius profesionalus jungiančio tinklo dalimi. Jau trylika metų daugybė talentingų lietuvių profesionalų dirbančių įvairiose srityse, gyvenantys Lietuvoje ir kitose šalyse, kasmet dalinasi savo žiniomis ir patirtimi su jaunaisiais kolegomis.
  • Turėsite galimybę dalyvauti LT Big Brother ir Global Lithuanian Leaders organizuojamuose renginiuose.
  • Svarbiausia, galėsite dalintis savo patirtimi ir padėti ugdyti jaunus Lietuvos talentus. Gausite klausimų ir pastebėjimų, kurie galbūt padės pažvelgti į savo profesiją ar verslą iš kitos perspektyvos. Tobulinsite savo lyderystės įgūdžius.

Mentorystė – tai dalinimosi ir augimo kelionė!

Kaip tapti mentoriumi/e?

Jau projekte dalyvavusius mentorius kviečiame prisijungti prie paskyros LT Big Brother svetainėje, atnaujinti savo duomenis ir patvirtinti dalyvavimą naujajame sezone.

O tuos, kurie norėtų prisijungti ir tapti mentoriais pirmą kartą, kviečiame registruotis čia.

Registracija atvira iki VASARIO 28 dienos.

Na, o jeigu pažįstate žmogų, kolegą ar draugą, kurį norėtumėte matyti mentoriumi šiame LT Big Brother sezone, pildykite anketą iki vasario 14 d. ir mes pasistengsime, kad jis/ji taptų mūsų projekto mentoriumi. Siūlykite mentorių čia.

Kas vyks po registracijos?

Užpildę anketą, atsirasite 2023 metų mentorių sąraše. Nuo kovo mėnesio Jus matys ir pas Jus galės aplikuoti potencialūs programos dalyviai, jaunieji profesionalai. Nuo balandžio mėnesio savo paskyroje galėsite matyti jų kandidatūras ir taip išsirinkti savo small brother/sister. Daugiau apie projekto eigą skaitykite čia.

Kilus klausimams rašykite mums: info@ltbigbrother.com

Labai laukiame Jūsų aplikacijų!