LT Big Brother Televizijos Laidose – LT Big Brother

LT Big Brother Televizijos Laidose

2023-03-27

LT Big Brother sezonas startavo praėjusį mėnesį. Vasaris buvo skirtas mentorių registracijai. O šiuo metu ugdytiniai (mentees) iš ilgo sąrašo renkasi norimus mentorius ir registruojasi dalyvauti programoje. Tuo tarpu, savanorių komanda dirba pristatydami mentorystės programą visuomenei.
Praėjusią savaitę LT Big Brother vadovas Dr. Vytautas Jankauskas ir jauniausia profesorė Lietuvoje, taip pat ir LT Big Brother programos mentorė Vita Akstinaitė dalyvavo Delfi laidoje „Rytas“, kur papasakojo, kaip mentorystė susijusi su Homero „Odisėja“ ir ką rodo naujausi moksliniai tyrimai apie mentorystės naudą. Vytautas ir Vita Delfi žiūrovams atskleidė, kokie yra du paprasti žingsniai norint dalyvauti programoje.

Žiūrėkite laidą: https://www.youtube.com/watch?v=0qzIKnF6RSo

Penktadienio ryte „Labas Rytas“ laida prasidėjo LT Big Brother mentorystės programos pristatymu. Joje Vytautas dalyvavo kartu su buvusia mentee Dominyka Kukuryte, kuri šį sezoną taps ir mentore. Formule 1 dirbanti Dominyka prisijungė internetu iš saulėtosios Italijos ir papasakojo savo įspūdžius būnant mentee, taip pat atskleidė, kodėl nusprendė prisijungti kaip mentorė, nors ir yra itin užsiėmusi.

„Labas Rytas“ laidą žiūrėkite žemiau.

Registracija vis dar tęsiasi iki balandžio 5 dienos. Skaitykite, kodėl verta pati mentee, rinkitės mentorių ir aplikuokite čia.