LT Big Brother grįžta 2023 metų sezonui – LT Big Brother

LT Big Brother grįžta 2023 metų sezonui

2023-01-20

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog esame pasiruošę pradėti naują 2023 metų sezoną! Po 13 sėkmingų sezonų ir vienų metų pertraukos grįžtame su nauja energija, idėjomis ir komanda. Džiaugiamės, kad šiais metais surinkome fantastišką lietuvių profesionalų komandą, kuri itin tiki mentorystės bei savanorystės svarba ir nori LT Big Brother projektą padaryti dar naudingesnį ir įdomesnį. Jegu dar neturėjote galimybės, susipažinkite su mūsų savanorių komanda Facebook’e.

Norime, kad sezonas būtų sėkmingas ir padėtų kuo daugiau žmonių. Vienas iš svarbiausių šių metų tikslų yra didesnis bendruomenės įtraukimas į projektą. Todėl turime prašymą ir Jums dar prieš prasidedant sezonui.

Kadangi jau vasario mėnesį pradėsime mentorių atrankas, norėtume paprašyti ir Jūsų pagalbos! Gal žinote žmogų, kurį norėtumėte matyti kaip savo mentorių? Gal turite idealą, su kuriuo norėtumėte pabendrauti, sužinoti, kaip jis ar ji sukūrė verslą, ar kaip išsprendė tam tikras problemas? O gal jūs svajojate mentoriauti ir turite patirties bei žinių, kuriomis norėtumėte pasidalinti su kitais? Pasidalinkite savo svajonėmis ir pasiūlykite, ką galėtume pakviesti prisijungti prie LT Big Brother mentorių, o visą kitą padarysime mes ir pasistengsime, jog šie žmonės taptų mūsų bendruomenės dalimi.

Siūlyk mentorių ČIA iki vasario 14 dienos!