LT Big Brother praplėtė akiratį – esu dėkinga už galimybę būti šios programos dalyve

2017-10-06

Kaip ir kiekviename LT Big Brother sezone, taip ir 9-ajame netrūksta sėkmės istorijų. Viena jų dalinasi Aivija Stravinskaitė, po neseniai įvykusio vizito Briuselyje tikindama, jog LT Big Brother projektas praplėtė akiratį ir suvedė su įkvepiančia mentore padedančia rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

„Rašydama baigiamąjį magistro studijų darbą pradėjau domėtis darbo galimybėmis tarptautinės prekybos ir ekonomikos srityse. Neturėdama daug praktinės patirties susidūriau su pirmais sunkumais – buvo sudėtinga nuspręsti kaip ir kur pradėti darbo paieškas tik pabaigus studijas. Išgirdusi apie LT Big Brother mentorystės programą užpildžiau anketą, nes supratau, kad asmeninė daugiau žinių turinčio profesionalo patirtis tokiu metu man labai praverstų.

Iš tiesų, dar nesibaigus projektui galiu pasakyti, kad LT Big Brother praplėtė mano akiratį ir man pavyko daugiau sužinoti apie mane dominančias darbo sritis. Taip pat labai džiaugiuosi, kad projektas mane suvedė su mano Didžiąja Sese – Migle Niauraite, kuri yra atviras, pozityvus ir įkvepiantis žmogus. Miglė bando padėti man rasti atsakymus į visus man rūpimus klausimus, duoda patarimų bei dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis – mūsų bendravimas vyksta itin sklandžiai.

Su Didžiąja Sese daugiausiai bendraujame el. laiškais, reguliarių skambučių metu, taip pat labai džiaugiuosi, kad per kelis mėnesius pavyko susitikti net du kartus – tiek Vilniuje, tiek Briuselyje, kuriame Miglė dirba privačiame sektoriuje, tarptautinės konsultacinės kompanijos „Interel“, kuri specializuojasi strateginių komunikacijų, Europos ir tarptautinių viešųjų reikalų ir asociacijų valdymo srityse, ES vyriausiąja teisininke – konsultante. Miglė yra sukaupusi didžiulę patirtį Europos Sąjungos reikalų ir tarptautinės politikos ir ekonomikos srityse.

Aivija & Miglė

Į LT Big Brother Beniliukso regiono susitikimą vykusį rugsėjo mėnesį Briuselyje vykau iš Danijos, norėdama pamatyti miestą bei susitikti su savo Didžiąja Sese. Tačiau ne ką mažiau buvo įdomu susitikti ir su kitais LT Big Brother dalyviais ir mentoriais, išgirsti jų patirtis ir sėkmės istorijas. Taip pat buvo naudinga daugiau sužinoti apie patį projektą, jo misiją ir tolimesnius planus.

Esu dėkinga organizatoriams už galimybę būti šios programos dalyve ir tikiuosi dalyvauti dar ne viename LT Big Brother organizuojamame renginyje.“

Aivijos mentorė Miglė po susitikimo Briuselyje taip pat pasidalino įžvalgomis nuo ko priklauso sėkminga mentorystės patirtis: „Reiktų tiesiog nepamiršti, jog mentorystė veiksminga tik tada, kai tarp jauno žmogaus ir jo mentoriaus yra abipusis ryšys. Tikiu, kad mentorystė yra vienas iš efektyviausių būdų dalintis patirtimi ir ugdyti talentus, tuo pačiu džiugu stebėti jau ne vienerius metus, jog projekto dalyviai, kurie nusprendžia užsiimti savanoriška, mentoriaus veikla, suvokia būtinybę duoti nesitikint grąžos, – todėl man didelė garbė būti tokio prasmingo projekto dalimi“.