Dalyvės patarimai: kaip tinkamai išnaudoti mentorystės privalumus?

Nuotr. Henrik Ole Jensen

9-ojo LT Big Brother sezono dalyvė Kotryna Kurtinaitytė – marketingu, asmens rinkodara, viešuoju kalbėjimu besidominti, Danijos Aarhus University besimokanti studentė. Kotryna savo įžvalgomis reguliariai dalinasi savo Facebook bei LinkedIn paskyrose, o įsibėgėjant 10-ojo sezono registracijai savo patarimais pasidalino ir su mūsų dalyviais! Tad klausiame, kodėl negalima praleisti unikalios galimybės tapti Mažuoju broliu ar sese?

„Projekte LT Big Brother dalyvauju jau antrą sezoną. Pirmą sezoną buvau pasirinkusi mentorę iš Skandinavijos regiono, o antrą sezoną nusprendžiau pabendrauti su mentoriumi iš Global regiono. Nusprendžiau projekte dalyvauti darkart dėl trijų pagrindinių priežasčių:

1. Visų pirma, mentorystė skatina žmogaus asmenybės ugdymą, o tai yra itin svarbu kiekvienam jaunam ir veržliam little brother ir little sister. Per aštuonis mėnesius trunkantį bendravimą galima pasisemti begalę naujų žinių, gauti gausybę patarimų, išgirsti mentoriaus sėkmės istorijų ir lengviau apsispręsti, kuria linkme judėti į priekį. Kiekvieną kartą, kai reikėdavo priimti sunkų sprendimą, galbūt tokį, kuris turės didelės įtakos artimoje ateityje, aš kreipdavausi ir vis dar kreipiuosi į savo mentorius. Juk net ir pasibaigus vienam mentorystės sezonui ryšys ir bendravimas su mentoriumi nenutrūksta.

2. Kita puiki priežastis dalyvauti mentorystės programoje – galimybė turėti žmogų, kuris, nebūdamas nei senas pažįstamas, nei šeimos narys, gali į tavo sprendimus ar siekius pažvelgti racionaliai ir nešališkai. Galimybė gauti itin vertingų patarimų yra viena iš didžiausių paskatų tapti mentorystės programos nariu.

3. Networking, networking ir dar kartą networking – tai yra trečioji priežastis, kodėl kiekvienas jaunas ir daug pasiekti norintis žmogus turėtų prisidėti prie mentorystės programos. Žinotina, jog XXI amžiuje didelės įtakos tavo artimai karjerai turi pažintys. Vienas žinomiausių Amerikos lektorių verslo srityje Brian Tracy yra pasakęs, jog vienas iš geriausių ir greičiausių būdų žengti į priekį savo gyvenime bei karjeroje yra plečiant profesionalių pažinčių ratą. Šiuo atveju mentorystė yra puikus pamatas atsirasti naujiems ryšiams.

Žinoma, priežasčių, dėl kurių verta rinktis mentorystę yra daug daugiau, bet, mano nuomone, šios trys yra vienos iš svarbiausių. Dėl to tikiuosi, jog jos pastūmės vis dar dvejojančius ar nieko apie mentorystę negirdėjusius žmones sudalyvauti ateinančiame LT Big Brother sezone“.

Tai padaryti gali ir tu, registruokis!

Paskutinės naujienos

LT Big Brother dalyvė Milda Zarankaitė: siekiant karjeros labai svarbu rodyti iniciatyvą
2018.10.30
Per dešimt LT Big Brother gyvavimo metų projektas pritraukė šimtus talentingų jaunųjų profesionalų. Kaskart įsitikiname, jog motyvuoti, savo tikslais tikintys ...
Dalyvio Skirmanto istorija: projekte augau kaip lyderis!
2018.04.05
Praėjusio sezono dalyvis Skirmantas Gricius dalijasi savo įspūdžiais bei pasakoja, kas jį paskatino dalyvauti LT Big Brother projekte. Mažuoju broliu tapęs ...
Trys priežastys sėkmingai mentorystei, kuri atveria karjeros kelius ir formuoja kitokį požiūrį
2018.01.05
Mentorės Aistės Juknaitės ir jos mažosios sesės Indrės Povilauskaitės pavyzdys įkvepiantis. Anot abiejų, tarpusavio bendravimas ir pastangos, turi ne tik ...
LT Big Brother sėkmės istorija: pasirinktos studijos padėjo idenfitikuoti tinkamą mentorių
2017.11.29
Elmiros LT Big Brother sėkmės istorija prasidėjo Vengrijoje, trumpam persikėlė į Briuselį ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. Anot Elmiros, potencialių ...

verification5 (1)

Nori tapti šio projekto dalimi? Susisiek su mumis!

Užpildyk šią formą apačioje ir būsi informuotas pirmas apie naujojo sezono pradžią!

Organizatoriai
Remėjai
Draugai